Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky Lietavská LúčkaHľadať
 
 

Informačná kampaň

V pondelok 24. augusta 2015 sa začína v našej obci ďalšia časť kampane na podporu domáceho kompostovania a síce informačná kampaň o domácom kompostovaní. Cieľom celej našej kampane je podporiť domáce kompostovanie biologických odpadov z domácností a zo záhrad a týmto spôsobom dosiahnuť zníženie množstva vyhadzovaného biologického odpadu do nádob na zmesový komunálny odpad. Informačnú kampaň o domácom kompostovaní finančne zastrešuje firma JRK Waste Management, s. r. o. s odbornou pomocou Občianskeho združenia Priatelia Zeme - SPZ.

Informačná kampaň spočíva v krátkej návšteve každej domácnosti v našej obci, pri ktorej Vám členovia OZ Priatelia Zeme – SPZ poskytnú informácie o tom, ako správne kompostovať v kompostéroch a získať tak kvalitné hnojivo v podobe kompostu. Radi Vám odpovedia na Vaše otázky ohľadne kompostovania a problematiky odpadov. Nebudú vstupovať do domov a preukážu sa poverením starostu obce na vykonanie informačnej kampane. V dňoch, kedy bude nepriaznivé počasie, sa informačná kampaň nekoná.  

Využite možnosť dozvedieť sa odpovede na Vaše otázky a na konzultáciu Vašich prvých skúseností s kompostovaním biologických odpadov v kompostéroch.


 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

Počasie

webygroup
ÚvodÚvodná stránka