Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky Lietavská LúčkaHľadať
 
 

Oznamy

Zatvorená LekáreňVytlačiť
 

zank_lekarenLekáreň Lietavská Lúčka oznamuje občanom, že lekáreň bude v dňoch
22.07. -  26.07.2019 z dôvodu čerpania dovolenky zatvorená.


 
 

120. výročie trate Žilina- RajecVytlačiť
 

Považské múzeum v Žiline v spolupráci s občianskymi združeniami nadšencov dopravy, Železnicami Slovenskej republiky a ďalšími organizátormi pripravuje pri príležitosti 120. výročia otvorenia trate Žilina - Rajec  podujatie spojené s jazdou hostorického parného vlaku, ktoréby nadviazalo na tradíciu doterjaších podobných podujatí s názvom Rajecká Anča.


 
 

Denný, detský, kresťanský táborVytlačiť
 

Občianske združenie Domec Bánová, organizuje denný, detský, kresťanský tábor, s viac ako dvadsať ročnou tradíciou. Keďže sú všetci animátori dobrovoľníci, tábor je lacný a dostupný aj pre menej majetné rodiny. Koná sa  v meskej časti Bánová, čo je veľmi blízko Lietavskej Lúčky, a preto by mohol pomôcť niektorým rodičom a hlavne deťom vyplniť čas cez prázdniny.

plagat_domec


 
 

KNIŽNICA - hodiny pre verejnosť počas prázdninVytlačiť
 

Pondelok 09.00 - 11.00  
Utorok   14.00 - 16.00
Streda 09.00 - 11.00  
Štvrtok   14.00 - 16.00
Piatok 09.00 - 11.00  

logo_knihyv

 

 

Dovolenka od 17.7.2019 do 26.7.2019


 
 

Nebezpečné detské hry pri tratiach ŽSRVytlačiť
 

Obecný úrad Lietavská Lúčka v spolupráci so Železnicami Slovenskej republiky žiadajú rodičov detí, ktoré sa počas prázdninových dní pohybujú v okolí železničnej trate, aby upozornili svoje deti na nebezpečenstvo, ktoré môže vzniknúť zdržiavaním sa v týchto priestoroch. V prípade kolízie osoby a vlakovej súpravy, môže dôjsť k ohrozeniu života, bezpečnosti a plynulosti železničnej dopravy.


 
 

Majitelia psov - zbierajte psie exkrementyVytlačiť
 

kos_psyObec Lietavská Lúčka zaznamenala viaceré sťažnosti na znečisťovanie verejných priestranstiev psími výkalmi, ktoré znepríjemňujú život všetkým. Je prirodzené, že každý živý tvor potrebuje vykonávať svoje potreby. Ale je neprirodzené, že majitelia psov, sú ľahostajní k svojej povinnosti, a to „Ihneď odstrániť znečistenie spôsobené zvieraťom na verejných priestranstvách“, ktoré ukladá VZN 5/2004 o niektorých podmienkach držania psov na území obce Lietavská Lúčkaa rovnako aj § 6 zákona č. 282/2002 Z. z. ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov v z. n. p. Žiadame preto všetkých majiteľov psov, aby toto nariadenie a zákon rešpektovali. Za porušenie tohto nariadenia bude zodpovedným osobám uložená pokuta.


 
 

Uvítanie detí do života - fotografie z podujatiaVytlačiť
 


 
 

Zisťovanie EHISVytlačiť
 

logo_suOznamujeme občanom, že Štatistický úrad Slovenskej republiky vykoná v náhodne vybraných domácnostiach v období od 1. júla 2019 do 31. decembra 2019  zisťovanie o zdravotnom stave obyvateľstva, využívaní zdravotnej starostlivosti /EHIS/ v rámci projektu európskych štatistických zisťovaní. Vybrané domácnosti navštívi pracovník ŠÚ. Všetky názory a informácie sú chránené a nebudú sa zverejňovať.


 
 

Harmonogram vývozu komunálneho odpadu a plastov v roku 2019Vytlačiť
 


 
 

Opatrovateľská služba - ponukaVytlačiť
 

Obecný úrad Lietavská Lúčka oznamuje občanom, ktorí sú odkázaní na pomoc inej fyzickej osoby, že si môžu podať žiadosť o zabezpečenie opatrovateľskej služby v obci.

Opatrovateľská služba sa poskytuje cez pracovné dni od 7.00 – 15.00 h v domácnosti žiadateľa. Minimálny rozsah opatrovateľskej služby je 1 h denne.

Poplatok občana je 1 € / hodina.

Bližšie informácie o podmienkach poskytovania opatrovateľskej služby v obci vám poskytne na Obecom úrade v Lietavskej Lúčke, p. Henychová.


 
 

Voľné pracovné miesto - poštový doručovateľVytlačiť
 

logo_postaSlovenská pošta, a.s., Úsek ľudských zdrojov, Na Priekope 4, 010 01 Žilina

                                           

H Ľ A D Á

Poštového  doručovateľa

Miesto výkonu práce:      Pošta Lietavská Lúčka

   Termín nástupu:             ihneď, príp. dohodou

Týž. úväzok:                  32,5 hod. týždenne

 Mzda:                                486 EUR +možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 90 EUR/mesačne prípadne dohodou

Druh pracovného pomeru : Pracovný pomer

Doba trvania pracovného pomeru:  určitá doba, neurčitý čas

Čo požadujeme :

  • stredné odborné vzdelanie, vyučenie
  • bezúhonnosť       
  •  zdravotnú spôsobilosť na výkon práce
  •  podmienka dovŕšenia 18 rokov veku
  •  základné ovládanie výpočtovej techniky

Náplň práce:    doručovanie všetkých druhov zásielok a výkon iných činností                           spojených s hmotnou zodpovednosťou

  • triedenie zásielok na doručovací rajón
  • vyúčtovanie zásielok

Výhody:          

  • pracovná doba pondelok až piatok
  • jednozmenný pracovný režim

 

Bližšie informácií získate na  tel. čísle:041/51 26 223, príp. e-mail: grecnarova.alena@slposta.sk, priamo na pošte Lietavská Lúčka

041/568 81 21 alebo adamikova.daniela@slposta.sk - 0903 619 040.       

Prípadne možnosť zamestnania na dohodu o vykonaní práce alebo dohodu o brigádnickej práci študentov, mzda 3,50 EUR/hod. prípadne dohodou.                                                                                                                                     


 
 

RegistráciaVytlačiť
 

Obec Lietavská Lúčka ponúka návštevníkom webovej stránky obce možnosť zaregistrovať sa a nechať sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke. Využite novú možnosť získania informácií o dianí v obci.

http://www.lietavskalucka.sk/?program=5&user_reg_action=new_user


 
 

dnes je: 21.7.2019

meniny má: Daniel

podrobný kalendár

Počasie

webygroup
ÚvodÚvodná stránka