Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky Lietavská LúčkaHľadať
 
 

Informácie

Informácie o webovom sídle

Návštevníci stránky www.lietavskalucka.sk, nachádzate sa na oficiálnej webovej stránke obce Lietavská Lúčka. Toto webové sídlo - www.lietavskalucka.sk - vlastní a spravuje Obec Lietavská Lúčka.
Stránka bola spustená do prevádzky v roku 2007. V júli 2012 bol uskutočnený prechod na spravovanie pomocou redakčného systému, vďaka ktorému stránka spĺňa pravidlá prístupnosti a štandardy platné s novou legislatívou. Táto stránka je dopĺňaná v súlade s platnou legislatívou, podľa pravidiel prístupnosti webového sídla podľa výnosu MF SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy č. 312/2010 Z. z.

Správca a vlastník obsahu:
Obec Lietavská Lúčka
Cementárenská 3
013 11  Lietavská Lúčka
IČO: 00 648 981
DIČ: 2020639027

Mailové kontakty:
Všeobecné informácie: info@lietavskalucka.sk
Podateľňa: podatelna@lietavskalucka.sk
Starosta: starosta@lietavskalucka.sk
Informácie o napĺňaní webového sídla: webmaster@lietavskalucka.sk
Pracovníci obecného úradu: Mgr. Katarína Henychová: katarina.henychova@lietavskalucka.sk, Marcela Kőhlerová: marcela.kohlerova@lietavskalucka.sk, Lýdia Mazúrová: lydia.mazurova@lietavskalucka.sk, Ing. Viera Šimalová: viera.simalova@lietavskalucka.sk

Technický prevádzkovateľ:
WEBYGROUP s.r.o.
Obrancov mieru 1856/60, Poštová adresa Nižovec 8936/2A
960 01 Zvolen
www.webygroup.sk

Informácie o kompetenciách
Obec Lietavská Lúčka je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jej území trvalý pobyt. Obec je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov, samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami.
Základnou úlohou obce pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.
Orgánmi obce sú obecné zastupiteľstvo a starosta obce. Obecné zastupiteľstvo je zastupiteľský zbor obce zložený z 9 poslancov zvolených v priamych voľbách obyvateľmi obce na štyri roky. Starosta je predstaviteľom obce a jeho najvyšším výkonným orgánom.

 

 


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Počasie

webygroup
ÚvodÚvodná stránka